Kategorie
Produkty
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Jaká kůže se Vám nejvíce líbí

  Celkem hlasů: 0

  Exotické kůže


  Rejnočí kůže - má delší životnost než běžné kůže. Je odolná vůči vlhkosti a nevyžaduje žádnou speciální péči, pro dosažení přirozeného krásného vzhledu stačí kůži otřít bavlněnou tkaninou. Naše produkty jsou vyrobené z pravé kůže mořského rejnoka. Důmyslným barvícím a opalujícím se procesem je dosaženo jedinečného vzhledu a barevných kombinací. Všechny produkty jsou pečlivě ručně zpracovány, což garantuje originalitu . Pro zájemce můžeme zajistit neomezené množství vyčiněných rejnočích kůží různých velikostí za výhodné ceny.

  Hadí kůže - nejběžnější hadí kůží je kůže mořského hada, která se získává jako jako odpadní produkt rybářského průmyslu, kdy při oceánském lovu ryb vždy v obrovských sítích uvízne mnoho těchto hadů. Ovšem jako jedna z mála firem v EU a možná i jako jediná jsme schopni zajistit i dodání luxusní kůže z KRAJTY MŘÍŽKOVANÉ a to včetně dovozního a vývozního povolení CITES! Jsme přímí dovozci z farmy kde jsou tyto hadi chováni a proto nepocházejí z volné přírody.

  Žabí kůže - BUFO MELANOSTICUS - ROPUCHA OBROVSKÁ - kůže je získávána jako odpadní produkt potravinového průmyslu z farem kde jsou ropuchy chovány. Kůže je velmi příjemná na dotek a všechny produkty z ní zhotovené patří mezi exkluzivní zboží. Nepřehlédněte nabídku dámských a pánských peněženek z této výjimečné kůže !

  Žraločí kůže - kůže je pouhým odpadním produktem potravinového průmyslu. Pro zájemce můžeme zajistit neomezené množství vyčiněných žraločích kůží různých velikostí za výhodné ceny. Tato kůže je jedna z nejtužších kůží. Je několika násobně pevnější než kůže hovězí. jedinečnost, trvanlivost a neobyčejné vlastnosti žraločí kůže jistě uspokojí i nejnáročnější zákazníky

  Pštrosí kůže - je ve světě velice žádaná a je považována za jednu z nejluxusnějších kůží. Nabízíme Vám dámské a pánské peněženky a luxusní organizery zhotovené z pařátků mladých pštrosích kuřat. Jsme přímí dovozci tohoto luxusního zboží, proto pro prodejce můžeme nabídnout opravdu exkluzivní velkoobchodní ceny.

  Rybí kůže - v naší nabídce naleznete opasky, dámské a pánské peněženky, které jsou zhotoveny z kůže ryby NILE TILAPIA, kůže jsou precizně vyčiněný a následně barveny do požadovaného odstínu.

  Úhoří kůže - opravdu výjimečná nabídka! Kůže vyniká svou sametovou hebkostí, je k dodání v mnoha barevných odstínech. K zhotovení jedné pánské peněženky je třeba až pěti kusů úhoří kůže, proto je tato kůže velice vzácná.

  CENOVÁ AKCE

  Pro tento týden za speciální promo cenu nabízíme pouze v počtu pěti kusů skladem

  Naše cena:

  Náhodné produkty

  Naše cena:

  Dotaz na prodejce

  Potřebujete poradit?

  Partneři